O nas

Co wyróżnia Caprice Factory od innych agencji produkcyjnych?

Nasza wewnętrzna organizacja, profesjonalizm oraz kreatywność pozwala na zaspokojenie potrzeb w zakresie produkcji i post-produkcji video najbardziej wymagających klientów.

Jeśli ktoś już pracował z nami, wie, że nasza pasja nie ma granic. Dzięki niej osiągamy to, co inni uważają za niemożliwe. Przełamujemy granice techniczne za pomocą niekonwencjonalnych rozwiązań. Patrzymy na każdy nowy projekt jako szansę na rozwój, wyzwanie dla siebie. Chcemy dać naszym klientom więcej, niż to czego oczekują.

Niezależnie od tego, jakiego video potrzebujesz, czy jest to reklama telewizyjna, czy wydarzenie na żywo, czy video korporacyjne, my zrobimy to dla Ciebie lepiej, niż kiedykolwiek zostało to zrobione wcześniej.

Celem Caprice Factory jest pielęgnowanie długoterminowych wzajemnie korzystnych relacji z klientami oparte na zaufaniu, współpracy i twórczej ambicji.

Doświadczenie wykazało, że zapewniając wyjątkową obsługę, staranne i indywidualne podejście do każdego projektu, możemy być pewni, że nasi klienci będą z nami przez długi czas.